Zostań naszym pacjentem w 2023 roku

Nowy rok to okazja do zmian. Dlaczego warto zapisać się do naszej przychodni POZ oraz jak to zrobić?

AM Medica Centrum Medyczne w Michałowie w ramach swojej działalności prowadzi także podstawową opiekę zdrowotną na podstawie kontraktu z NFZ. Dzięki temu pacjenci z ubezpieczeniem zdrowotnym mogą korzystać nieodpłatnie z usług lekarza rodzinnego.

Jak się zapaisać?

3 razy do roku można nieodpłatnie lekarza zmienić. Nowy rok jest okazją do weryfikacji naszego stanu zdrowia. Czasem warto rozważyć zmianę lekarza na innego. Jeżeli są Państwo zainteresowani dołączeniem do grona pacjentów naszej przychodni to możecie to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy kliknąć w okno poniżej, gdzie znajdują się wszelkie informacje na ten temat.

Medycyna rodzinna

A dlaczego warto?

Lekarz rodzinny jest pierwszym lekarzem, do którego powinniśmy się zwrócić w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych lub pytań dotyczących naszego zdrowia. Powinien znać nasze ogólne zdrowie i historię medyczną, a także może zapewnić podstawową opiekę zdrowotną, taką jak leczenie chorób, szczepienia i badania kontrolne. Lekarz rodzinny może również skierować nas do innego specjalisty, jeśli to konieczne. Dzięki temu, że mamy jednego lekarza, który zna nasze ogólne zdrowie, możemy mieć pewność, że otrzymamy odpowiednią opiekę i będziemy leczeni w sposób zintegrowany.

U nas Pacjenci są traktowani wyjątkowo. Lekarze poświęcają czas na rzetelną diagnozę, a także starają się uzyskać maksymalne efekty leczenia zachowawczego. Bardzo ważna jest także profilaktyka zdrowotna, by nie dopuszczać do ponownego zachorowania. Lekarz rodzinny pod tym względem powinien być skarbnicą wiedzy. Dlatego u nas z niej z pewnością skorzystacie.

Podziel się z innymi